Miracle Noodles Whole Foods Konjac Yulaf Lazanya | Ketoslim Mo
Yulaf ezmesi ile yulaf ezmesi arasındaki farkmakarna(veya spagetti) makarnanın daha ince, yulaf ezmeli lazanyanın ise daha geniş olması dışında, ikisi de aynı malzemelerle yapılıyor.konjac tozu, BİRorganik keto yiyecekleriDüşük karbonhidratlı konjac, bağırsaklarınızı temizler.
OEM&ODM Lezzetli Shirataki Eriştesi Glutensiz Konjaclı Vejetaryen Yemek Konjaclı Yulaf Lazanyası
Ürün Açıklaması
| Ürün adı: | Konjac Yulaf Lazanyası-Ketoslim Mo |
| Eriştenin net ağırlığı: | 270g |
| Ana Bileşen: | Konjac Unu, Su |
| Yağ Oranı (%): | 0 |
| Özellikler: | Glutensiz/yağsız/şekersiz,düşük karbonhidratlı/yüksek lifli |
| İşlev: | kilo vermek, kan şekerini düşürmek, diyet eriştesi |
| Sertifikasyon: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Ambalajlama: | Çuval, Kutu, Poşet, Tekli Paket, Vakumlu Paket |
| Hizmetlerimiz: | 1. Tek noktadan tedarik Çin2. 10 yılı aşkın deneyim3. OEM, ODM ve OBM seçenekleri mevcuttur.4. Ücretsiz örnekler 5. Düşük Minimum Sipariş Miktarı |
Beslenme bilgileri
| Enerji: | 8 kalori |
| Protein: | 0g |
| Yağlar: | 0 g |
| Karbonhidrat: | 4g |
| Sodyum: | 0 mg |
Besin Değeri
İdeal Öğün Yerine Geçen Ürünler - Sağlıklı Beslenme Ürünleri
Kilo vermeye yardımcı olur.
Düşük kalorili
İyi bir diyet lifi kaynağı
Çözünür diyet lifi
Hiperkolesterolemiyi hafifletmek
Keto dostu
Hipoglisemik
Ketoslim Mo ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin.




